Agnieszka, Patrycja oraz Natalia - dziewczyny z pasją do zdrowego stylu życia.

Dziś chcemy Wam pokazać "kawałek siebie", naszego prywatnego życia Chcemy się z Wami zapoznać. Każda z Nas przygotowała dla Was kilka zdjęć z opisem. Mamy nadzieje, że dowiecie się czegoś więcej o nas, dziewczynach od BEZBOLESNEGO usuwania cukru z diety. Postaramy się Wam takie posty przygotowywać co jakiś czas, ale na dziś nie deklarujemy się żadną datą. 

Agnieszka

Mój ulubiony cytat to:
Wszystko jest możliwe w moim świecie.


Mieszkam w Londynie i na co dzień zajmuję się organizacją spotkań biznesowych dla przedsiębiorczych i ambitnych Polek, które mieszkają w Wielkiej Brytanii. Spotykamy się raz w miesiącu, wymieniamy doświadczeniami, uczestniczymy w networkingu i słuchamy wykładów prelegentów. Obecnie przygotowuje się do kongresu na ponad 200 osób, gdzie gościem będzie Beata Pawlikowska. Będzie to moje pierwsze tego typu spotkanie na taką ilość osób, trzymajcie kciuki.

Jako, że spędzam dużo czasu przed komputerem to w celu zbalansowania dużo spaceruję, ćwiczę jogę oraz biegam. Kilka tygodni temu przebiegłam swój pierwszy półmaraton. Niesamowite uczucie, duma i ból. Niestety po 15km odezwały się kolana, biodro, stopa - dosłownie każda stara kontuzja. Pomimo wszystko udało się!! Na pewno to nie ostatni półmaraton.

Codziennie się rozciągam minimum 30 minut, dzięki temu czuję się niesamowicie lekko. Szczególnie kiedy ćwiczę jogę - to moja "treningowa pasja", to sposób na wyciszenie umysłu, na rozluźnienie. To idealny moment na medytację i uspokojenie szalejących myśli.
Czasem powracam do treningu z obciążeniem, jednak numerem jeden jest joga i bieganie.

Jak znajdę wolną chwilę to czytam książki. Uwielbiam tę chwilę jak zasiadam w ulubionej kawiarence i wczytuję się w książkę, zapominając o świecie. Zawsze przy mnie są zdrowe zamienniki słodyczy: moje wypieki lub kupione w sklepie (słodzone ksylitolem, cukrem kokosowym lub stewią).

Patrycja
Mam wiele ulubionych cytatów ale bardziej identyfikuję się z muzyką i z tekstami piosenek, przemawiają one do mnie w 100%. Aktualnie od kilku tygodniu w mojej głowie brzmi piosenka której fragment widzicie w grafice. 

Zdradzę Wam mały sekret, o to tajemniczy kadr przygotowywania dla Was przepisów. O to moja piękna podłoga i nowy przepis który przygotowałam dla Was. Jest to karpatka. Tak to mniej więcej zawsze wygląda. Przepis już wkrótce. 

Jestem z wykształcenia technologiem żywienia, więc moja dieta jest bardzo zbilansowana, jem zdrowo i bardzo tego pilnuję, od dwóch lat nie jem też mięsa więc staram się jak najwięcej przygotowywać i wyszukiwać przepisów wegetariańskich i wegańskich. Codziennie przygotowuję sobie jadłospis na kolejny dzień, ponieważ pracuję w pełnym ruchu i jestem po za domem od 10 do 12 godzin. 

Co drugi dzień od razu po pracy idę na siłownię, na zdjęciu widzicie dwie rzeczy które uwielbiam. Uwielbiam rozgrzewać się na schodach jak i po treningach się na nich rozciągać. Rozciąganie i joga jest obowiązkiem po każdym treningu. Trenuję siłowo dzięki temu wzmacniam swoją siłę, a dzięki jodze elastyczność. Dwie z tych rzeczy na siłowni się idealnie uzupełniają. 

A każdej wolnej chwili czytam książki: w metrze, w autobusie, pociągu, na spacerze, przed snem... pochłaniam ich wile, czerpię z nich inspirację. Mam przy sobie zawsze książkę i e-booka. Właśnie kończę czytać trzecią część: Busem przez świat: Australia za 8 dolarów. 

Tak jak Agnieszka, mieszkam od kilku lat w Londynie. Dzięki temu mam możliwość chodzenia na wiele konwentów związanych z tym co uwielbiam. Uwielbiam POKEMONY jak i Harrego Pottera, obejrzałam wszystkie 941 odcinków pokemonów, książki Harrego Pottera przeczytałam kilka razy jak i obejrzałam kilkanaście razy filmy. 


Natalia
Jeden z moich ulubionych cytatów! 

 Należę do Studenckiego Forum Biznesowego SF BCC, dzięki któremu zdobywam sporo doświadczenia, a wszelkie projekty dają mi ogromną satysfakcję :) Zajmuję się marketingiem i współtworzę m.in. wydarzenie Przedsiębiorcza Kobieta. Na początku marca odbyło się nasze pierwsze spotkanie w formie biznesowego śniadania, które zostało poprowadzone przez Omenę Mensah :)

Nawiązując jeszcze do takiej prywaty ;) Studiuję logistykę na Politechnice Poznańskiej. Generalnie studia mi się podobają, chociaż średnio odpowiada mi fakt, że ze względu na to, że jest to uczelnia techniczna, więcej mam przedmiotów inżynierskich, aniżeli logistycznych ;)Próbowałam kilku dziedzin sportu w swoim życiu, ale to w treningu siłowym zakochałam się po uszy. Dla mnie jest to ogromna pasja i wspaniała forma spędzania czasu, a dodatkowo sylwetka jest mi za to bardzo wdzięczna ;)

Ulubiona pora dnia? Zawsze i wszędzie odpowiem, że PORANEK! Po prostu kocham usiąść sobie wtedy w łóżku z dobrą książką bądź nadrobić zaległości na YouTube, na spokojnie zjeść śniadanie i wypić kawę. Taki poranek sprawia, że jestem pełna pozytywnej energii przez cały dzień.
PS. Książka jest świetna! Polecam :)
Po każdym treningu siłowym poświęcam około 10min na rolowanie i 20min na stretching. Dzięki temu zauważam jak poprawia się moja mobilność, co pomaga mi w wielu ćwiczeniach. Ale poza tym, po porostu jest to dla mnie bardzo relaksujące. Jeżeli tylko mam czas, staram się także dorzucić gdzieś jogę. 

Facebooka:www.facebook.com/nebeskaa
Instagram:www.instagram.com/nebeskaaa
 Blog: www.nebeskaa.blogspot.co.uk
Znajdziecie nas: 
Grupa na Facebook'u: facebook.com/groups


1 komentarz: