Kim jesteśmy

Miejsce stworzone dla Was, aby każdy mógł czerpać inspirację lub dzielić się pomysłami na "Bezbolesne Usuwanie Cukru z Diety". Wystarczy, że do nas napiszesz.
Usuwamy słodycze sklepowe i zastępujemy je własnymi wypiekami, owocami, a biały/brązowy cukier eliminujemy i szukamy zdrowszych alternatyw.
Życie bez słodkości byłoby nudne, dlatego stajemy się świadomymi klientami i przygotowujemy je sami- tak by wiedzieć jaki mają skład.
Wszystkie przepisy to zdrowsza alternatywa dla tego co jest w sklepach.


Nasz Zespół:Agnieszka Juszczyk
Pomysłodawczyni i założycielka Bezbolesnego Usuwania Cukru z Diety
Organizatorka eventów, fitblogerka i pasjonatka rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni projektu “Bezbolesne Usuwania Cukru z Diety”, sama nie je cukru już od kilku lat. W wolnych chwilach czyta książki, spaceruje, medytuje i projektuje grafikę.
blog: AgnesBlog>>
fb: Rozpieszczaj się zdrowo- facebook>>

Patrycja Michalis
Redaktor Naczelna Magazynu Bezbolesne Usuwanie Cukru z Diety
Marzycielka o dalekich podróżach. Pasjonatka zdrowego stylu życia z wiedzą o Technologi Żywienia. Blogerka kochająca gotowanie i wymyślanie nowych przepisów. Jej sentencja życiowa to Follow you dream, ponieważ marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Natalia Rucka
Copywriter magazynu Bezbolesne Usuwanie Cukru z Diety
Studentka Politechniki i fitblogerka zakochana w siłowni, zdrowym odżywianiu i motywacji. W wolnych chwilach uwielbia tonami pochłaniać książki, a każdego dnia powtarza sobie, że grunt to pozytywne nastawienie.