Recenzja batonów NICS - KONKURS w V numerze magazynu.


Z pewnością każdy z nas uwielbia zdrowe słodkości bez cukru! Dlatego dziś mamy Wam do zaprezentowania batony NICS ze świetnym składem. Miód, orzechy, owoce, nasiona, ekspandowane proso - same wartościowe składniki. Naprawdę godna polecenia słodka przekąska :)


Baton orzechowy z ziarnami kakao, migdałami i czarną porzeczką
Skład: miód (22%), migdały (18%), nerkowce, żurawina, czarna porzeczka (12%), ziarna kakao (10%), ekspandowane proso, syrop jabłkowy

Opinia: W batoniku świetne jest to, że patrzysz na niego i widzisz każdy element, który znajduje się w składzie. Dzięki zawartości miodu batonik jest odpowiednio słodki, ale za sprawą porzeczki lekko kwaśny, co idealnie się komponuje. Orzechy również są mocno wyczuwalne w smaku. Jak dla mnie smak genialny!

Baton orzechowy z orzechami nerkowca, owocami goji i orzechami pekan
Skład: miód (22%), nerkowce (18%), orzechy pekan (10%), żurawina, migdały, owoce goji (7%), rodzynki, śliwki, nasiona słonecznika, ekspandowane proso, syrop jabłkowy

Opinia: Kolejny naprawdę przepyszny baton! Za sprawą miodu i suszonych owoców jest słodki.
W smaku znacznie bardziej wyczuwalne dla mnie były orzechy pekan i migdały niż nerkowce. Owoce goji są widoczne w batoniku, jednak smakowo gdzieś mi tak zginęły pomiędzy wszystkimi suszonymi owocami.

Baton orzechowy z orzechami brazylijskimi, morelami i nasionami chia
Skład: miód (22%), orzechy brazylijskie (16%), nerkowce, morele (10%), migdały, czarna porzeczka, rodzynki, ekspandowane proso, nasiona chia (4%), aronia, syrop jabłkowy

Opinia: To chyba najsłodszy baton z tych wszystkich trzech smaków - za sprawą słodkiej i mocno wyczuwalnej moreli, która świetnie komponuje się z orzechami brazylijskimi. Orzechów nie da się nie zauważyć ani nie wyczuć, bo po prostu są w batonie w całości. Nasiona chia widać gdzieniegdzie, ale generalnie w smaku nie są w żaden sposób wyczuwalne. 


 Idealna przekąska do nauki, jak i świetnie sprawdza się w podróży! :) POLECAMY. 

Batony do przetestowania dostałyśmy od sklepu: www.biozona24.pl, batony dostępny są również na stacjach BP, supermarketach Piotr i Paweł oraz niedługo pojawią się w sklepie Auchan.


Razem ze sklepem BIOZONA  przygotowałyśmy dla Was konkurs. Konkurs znajduję się w naszym V numerze magazynu, słodkiego bez cukru.


Magazyn do ściągnięcia zupełnie za darmo z naszej strony: www.bezbolesneusuwaniecukru.pl, zapraszamy do pobrania tego numeru jak i wcześniejszych które znajdują się w zakładce ARCHIWUM.
 A o to zestaw dla każdego zwycięzcy. :) 


2 komentarze: